مقالات
مقالات گرافیک | در این بخش از وبسایت به معرفی برندهای مطرح دنیا و آموزشهای مختصر طراحی گرافیک می پردازیم…عناوین مهمی که هر طراح گرافیکی باید بداند

پرورش خلاقیت | خلاقیت در گرافیک | قاتلان خلاقیت را بشناسیم

اگر یک کاغذ و یک مداد به شما بدهیم و از شما بخواهیم عشق را رسم کنید ، چه کار می کنید؟ آیا شما گنگ ، گمشده یا بی حرف خواهید بود؟ استدلال می کنید که رسم عشق غیرممکن است؟ بعلاوه ، این شکل بی شکل ، غیر مادی است ، بنابراین نمی توان آنرا دید یا لمس کرد.

ادامه مطلب

هویت برند چیست؟

هویت برند چیست؟ هویت برند چیست؟ ما با یک تعریف شروع خواهیم کرد. اصطلاح هویت برند به چه معنی است؟ هویت برند مجموعه تمام عناصری است که

ادامه مطلب

زمینه های طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی از ترکیبات تصویری برای حل مشکلات و ارتباط ایده ها از طریق تایپوگرافی ، تصاویر ، رنگ و فرم استفاده می کند. هیچ راهی برای انجام این کار وجود ندارد ، به همین دلیل چندین نوع طراحی گرافیکی وجود دارد که هر کدام حوزه تخصصی خود را دارند.

گرچه آنها اغلب با هم همپوشانی دارند ، هر نوع طراحی گرافیکی نیاز به مجموعه خاصی از مهارت ها و تکنیک های طراحی دارد. بسیاری از طراحان در یک نوع واحد تخصص دارند. دیگران روی مجموعه ای از انواع مشابه ، تمرکز می کنند. اما از آنجا که صنعت دائماً در حال تغییر است ، طراحان باید زبان آموزان سازگار و مادام العمر باشند تا بتوانند تخصص های خود را در سراسر حرفه خود تغییر دهند یا اضافه کنند.

ادامه مطلب

رزولوشن مناسب اولین گام در طراحی

انتخاب تفکیک پذیری یا همان رزولوشن مناسب اولین گام در طراحی به حساب می آید. اشتباه در انتخاب رزولوشن ممکن است باعث خراب شدن کار چاپی گردد. در این مقاله به اختصار به نحوه انتخاب رزولوشن مناسب برای کارهای مختلف خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
فروشگاه