قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

بهترین رنگ لوگو برای طراحی برند چیست؟
بهترین رنگ لوگو برای طراحی برند چیست؟ انتخاب یک پالت رنگ یکی از تاثیر گذارترین گزینه هایی است که می توانید در هنگام توسعه زیبایی برند تجاری خود ایجاد کنید.

انتخاب رنگ های درست آرم ، می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته نموده ، به شما در جذب مشتریانِ درست کمک‌ کند و همانطور که ممکن است تاکنون حدس زده باشید ترکیب اشتباه می تواند اثر معکوس داشته باشد.

حتما شما درباره ی روانشناسی رنگ ها ، چیزهایی شنیده اید، و می دانید که رنگ ها بر احساسات و رفتار ما تأثیر می گذارند. زرد، رنگی شاد است (به این دلیل که خورشید روشن و زرد است) و سبز، رنگ آرامی است (و احساسی همانند دراز کشیدن در چمن و تماشای شاخه ای از برگ های سبز، آرام بخش، ایجاد می کند).


بهترین رنگ لوگو برای طراحی برند

برند شما مخفف چیست؟ هیچ کس کسب و کار شما – نقاط قوت و اهداف آن – را بهتر از خود شما نمی شناسد.

قبل از انتخاب طرح رنگی آرم خود، در مورد پیامی که در کسب و کارتان، به دنبال آن هستید، فکر کنید. ابتدا به هویت برند خود نگاه کنید. چه فاکتورهایی را می خواهید برجسته کنید؟ سرعت، نوآوری جسورانه، کارآیی، دلسوزی، یا فاکتور ذاتی برند؟

یافتن تن رنگی درست می تواند در تصحیح انتخاب رنگ شما، پروسه ای طولانی باشد. تحقیقات نشان می دهد که مثلا رنگ های آبی، بر شایستگی تأکید می کنند، در حالی که قرمز ها، ظاهر شما را جسور و پر انرژی نشان می دهند.

شرکتی که مراقبت های درون خانه را برای سالمندان فراهم می کند، احتمالا پالت رنگی متفاوتی را نسبت به شرکتی که قطعات خودرو تولید می کند، دارد. طرح اینوگرافیک بالا به شما کمک می کند تا ویژگی های هویتی اصلی برندتان را شناسایی کنید، که برای یافتن موفق ترین رنگ های آرم برای شرکت شما ضروری است.


---مشاوره رایگان در واتس آپ---